Великобританія скасувала всі мита на експорт з України

Поділитися:

Велика Британія  скасувавала обмеження та мито на українский експорт, що затверджені існуючою торговельною угодою між країнами.

Про це повідомила пресслужба Кабінету міністрів Великої Британії.

Як зазначають в уряді Сполученого Королівства, всі тарифи на товари, що імпортуються з України, тепер будуть знижені до нуля, а всі квоти будуть скасовані відповідно до угоди про вільну торгівлю, що надасть Україні економічну підтримку у скрутний час. Зняття мит на ключові українські експортні товари, включаючи ячмінь, мед, консервовані помідори та птицю, має допомогти українському бізнесу та виробникам,.

Велика Британія продовжуватиме робити все можливе, щоб підтримати боротьбу України проти жорстокого та неспровокованого вторгнення путіна та сприяти забезпеченню довгострокової безпеки та процвітання України та її народу, – заявила міністр міжнародної торгівлі Анн-Марі Тревельян

Крім того, Велика Британія також оголосила про заборону на експорт продуктів і технологій, які росія могла б використовувати для придушення України. Цільові продукти можуть включати обладнання для перехоплення та моніторингу.