Верещук заявила, що фракція “Слуга народу” обговорювала її кандидатуру на посаду міністра оборони

Поділитися:

Депутатка фракції “Слуга народу”, член оборонного парламентського комітету Ірина Верещук повідомила, що її кандидатура обговорювалася “слугами” на посаду міністра оборони. Водночас із президентом розмов у неї щодо цього не було. Про це вона заявила в ефірі телепрограми 24 каналу, передає LB.ua

При цьому депутатка каже, що готова взяти на себе таку відповідальність, якщо її призначення міністром підтримають президент і колеги по парламенту.

Вона заявила:

В мене немає “хочу” чи “не хочу” (стати міністеркою. – Ред). Ми прийшли за плечима президента, але повинні брати на себе відповідальність.

За словами Верещук, вона готова очолити оборонне відомства, бо має вищу військову освіту і її чоловік військовий. Також вона додала:

У мене є вища військова освіта, у мене чоловік військовий, я служила в армії, все середовище, я постійно спілкуюсь. Я мама синів, я добре знаю, що треба, один з них – військовий зараз, лейтенант. Тому я добре знаю, куди я йду, і розумію, який ризик для мене це становитиме і репутаційний, і політичний, але хтось мусить це робити.

Нагадаємо, інформація про можливу відставку нинішнього міністра оборони Андрія Таран з’явилася ще влітку.

Підготовку відставки деяких міністрів офіційно підтверджували і депутати, і президент, при цьому прізвищ не називали. Як повідомлялося раніше, у Кабміні на першу декаду жовтня були заплановані кадрові ротації – але про можливість звільнення Таран вже не говорили, лише про міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського та міністра аграрної політики і продовольства Романа Лещенка.

Кадрові ротації в уряді планували обговорити на засіданні фракції СН у Трускавці, втім потім вирішили провести щодо цього окреме засідання.