Запорізька ОДА стурбована підготовкою Енергодару до опалювального періоду

Поділитися:

Сьогодні в Запорізькій обласній державній адміністрації проходить нарада щодо підготовки об’єктів ЖУГ та соціальної сфери Енергодару до роботи в осінньо-зимовий період. 

Як повідомляє “Гетьман”, на нараді новопризначений голова Запорізької ОДА Віталій Туринок, участь у заході також беруть голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, народний депутат Юлія Яцик, мер Енергодару Павло Музика, заступник губернатора Елла Слєпян, представники Запорізької АЕС та підприємств ЖКГ.

Обласну державну адміністрацію турбують неодноразові відключення гарячого водопостачання внаслідок заборгованості КП «Тепловодоканал» Енергодарської міської ради за послуги постачання та розподілу електричної енергії (відключення 16.07.2019, 01.08.2019), зупинка роботи ліфтів у житлових будинках міста (за даними Запорізької ОДА станом на 06.09.2019 зупинений 151 ліфт, тобто кожен третій ліфт міста), загроза зриву початку та сталого проходження опалювального сезону 2019/2020 років (станом на 06.09.2019, за інформацією Запорізької ОДА, підготовлено лише 30% житлового фонду при планових показниках Мінрегіону України 80% на 01.09.2019).

В місті вперше за багато років були збільшені тарифи на житлово-комунальні послуги, що призвело до обурення споживачів та масових відмов від сплати рахунків.

Тепер, за даними Запорізької ОДА, заборгованість населення перед ТОВ «Місто для людей Енергодар» за послугу з управління житловими будинками складає 57 млн 607 тис. грн, за послуги централізованого водопостачання, водовідведення та теплопостачання перед КП Тепловодоканал – 7 млн 142 тис. грн. І це при тому, що середній рівень заробітної плати у місті Енергодар один з найвищих в Україні.