Депутат Запорізької обласної ради вважає що “жінки мають займатися справами які належать їм за природою”

Поділитися:

На засіданні постійної депутатської комісії з питань соцполітики і праці Запорізької обласної ради розглянули питання про результативність реалізації першого етапу Стратегії регіонального розвитку. Під час обговорення проекту рішення голова постійної комісії, депутат облради Сергій Знаменський поставив під сумнів демократизацію і права жінок, допустивши сексистське висловлювання.

Про це пише 061.

Представники департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА намагалися пояснити членам комісії, на що були витрачені бюджетні гроші і як формується нова стратегія. Чиновники заявили, що за підсумками опитування людей з’ясувалося, що жителі хочуть бачити область не тільки індустріальним центром, а здебільшого, як історико-культурний комплекс. На даний момент йде збір проектних ідей від населення.

“Ніхто ніяких ідей серйозних не подасть, бо люди зайняті своїм виживанням. А на себе сьогодні державна влада повинна взяти відповідальність і запропонувати ідеї, які будуть розвиватися. А ви віддаєте це на відкуп людям, дали на опитування. Ще з них, якщо не помиляюся, 78% жінок в цій справі беруть участь. Про що взагалі можна говорити ?! Ми йдемо в нікуди”, – заявив глава комісії Сергій Знаменський.

Коли інші члени комісії, спробували було «напоумити» депутата, він поспішно вибачився і продовжив в тому ж дусі.

“Я жінок поважаю, але жінки повинні займатися тією справою, яка за своєю природою їм належить. Це моя думка”, – сказав Знаменський.

Читайте також:

• Як у Запоріжжі пройшов протест проти «Плану Штайнмайера» (фото)

• Прихована імперія «Мотор Січі» та будиночок на Волзькій

• Скільки заробили запорізькі нардепи за місяць у Раді