Міська рада може дозволити поліцейським приватизувати службове житло

Поділитися:

Виконавчий комітет Запорізької міської ради може дозволити двом співробітникам управління Національної поліції приватизують службові квартири.

Про це повідомляє «061» з посиланням на інформацію із сайту міської ради.

Однокімнатну квартиру площею 28,2 квадратних метрів на вулиці Полякова, що в Шевченківському районі, приватизує інспектор батальйону «Скіф» Вадим Бєлов. В його родині – дружина і п’ятирічна дочка.

В електронній декларації співробітника поліції зазначено, що він не володіє ні автомобілем, ні нерухомістю. Великих сум заощаджень у сім’ї також немає.

Ще одну «однушку» отримає заступник командира роти Сергій Гаранич. Він приватизує однокімнатну квартиру загальною площею 24,5 «квадратів» по ​​вулиці Земського лікаря Лукашевича. Разом з ним в квартирі проживає дружина і двоє дочок – 20 і 12 років.

У декларації силовика зазначено, що у його дружини є квартира в Запоріжжі (41,8 квадратних метрів) і підвальне приміщення площею 82,2 «квадратів». Готівкою сім’я зберігає 12 тисяч доларів. Також у подружжя є автомобілі – Toyota Camry 2011 р.в. і Kia Cerato 2008 р.в.

Читайте також:

• СБУ Запорізької області отримає дві квартири від міської ради: одна з них у елітному ЖК – ЗМІ

• Непобудований дитсадок може обійтися забудовнику “Бородіно” у 800 тисяч гривень

• Новому очільнику Запорізької області “у спадок” від Бриля дістанеться Lexus та Skoda