Милованов вважає роботу уряду суперуспішною та суперефективною

Поділитися:

Міністр також вважає, що Кабмін багато робить для того, щоб у людей було краще життя, повідомляє УНІАН.

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов вважає діяльність уряду Олексія Гончарука суперуспішною та суперефективною. Про це він заявив в ефірі “Україна 24”.

«Я вважаю, що її потрібно назвати суперуспішною, суперефективною. Наприклад, в моєму конкретному міністерстві я вам скажу певні речі, які ми робимо. Можна говорити про ринок землі, можна говорити про ринок праці, про приватизацію, про концесії. Це все досить контраверсійні в медійному полі питання, але насправді нічого там немає неправильного, навпаки, все робиться так, як потрібно», – сказав він.

Милованов прокоментував і результати опитувань, за якими 70% українців не довіряють уряду: «Я думаю, час покаже, і ми маємо комунікувати не словами, а діями, результат наших дій займає певний час. Але головне, ми хочемо, щоб у людей було краще життя, і для цього багато робимо». Як повідомляв УНІАН, 21 лютого Верховна Рада заслухала звіт уряду про його діяльність у 2019 році, взявши його до відома. При цьому на засіданні профільного Комітету парламенту з питань економічного розвитку його голова Дмитро Наталуха (фракція «Слуга народу») низку дій Кабміну піддав критиці.

Нагадаємо, Тимофій Милованов також допустив розділення Міністрества економіки та агропромислового комплексу знову на два відомства – в цьому випадку сам Милованов висловив готовність очолити Міністерство АПК.