Якщо є “зайві” гроші, то краще знизити податки для всього бізнесу, – міністр фінансів розкритикувала “держпідтримку” за рахунок бюджету

Поділитися:

Міністр фінансів Оксана Маркарова негативно відреагувала на плани Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства протягом 3 років виділити 90 млрд грн платників податків на підтримку аграріїв та промисловців.

Своє невдоволення чиновниця висловила в коментарях до посту міністра Тимофія Милованова.

Бізнесу потрібні нормальні рівні умови та верховенство права, а збільшення видатків бюджету на підтримку (особливо таку) – це мені здається помилкою, – написала Оксана Маркарова. – Якщо є зайві 90 млрд, то краще знизити податки для усього бізнесу, а не перенаправляти кошти платників податків на деяких обраних“.

Наразі Тимофій Милованов ніяк публічно на цей коментар не відреагував, але ремарка Маркарової набрала більше вподобань, ніж анонс Милованова про виділення 90 млрд грн.

Нагадаємо, нещодавно міністр економіки та агропрому Тимофій Милованов похвалився 4,4 млрд грн дотацій аграріям, хоча майже стільки ж фермерам давав і уряд Гройсмана.

Також загально відомо, що значну частку таких дотацій з бюджету отримують аграрні магнати: наприклад, лише компанії Юрія Косюка (власник агрохолдингу МХП) за три роки отримали з бюджету щонайменше 2,57 млрд грн.