Нардеп “Слуги народу” злив відео, де брат Єрмака “торгує” державними посадами. Голова ОП хоче звернутися в СБУ: що сталося

Поділитися:

“Слуга народу” Гео Лерос оприлюднив відеозаписи, на яких чоловік, схожий на брата глави ОПУ Андрія Єрмака – Дениса Єрмака – проводить переговори про працевлаштування неназваних осіб на певні посади в органах влади. Єрмак заявив, що звернеться із заявою до СБУ та ДБР через відео.

29 березня Лерос на своїй сторінці у фейсбуці запостив декілька відео на яких людина, схожа на брата голови ОП Андрія Єрмака, обговорює з іншими особами “посади та суми”.

Відеодокази, як Єрмак через свого брата “барижіть” державними посадами, впроваджує свою програму до правоохоронних структур та оборонку, ну і звичайно заробіток на державі, – написав нардеп.

На одному з відео чоловік, схожий на брата глави ОПУ, говорить з людиною, яка каже, що претендує на посаду заступника міністра інфраструктури і хоче курувати “Укрзалізницю”, на іншому відео невідомий розповідає, що є “гарна дівчинка”, яка “хоче очолити чи ТРК “Україна” (ймовірно, йшлося про Національний палац мистецтв “Україна”) чи Національний комплекс “Експоцентр України”, це все ДУСя”, на що той відповідає, що її “перекинуть на людей”.

На публікацію відео згодом відреагував і сам Андрій Єрмак. У фейсбуці він написав, подасть заяви до СБУ та ДБР та заначив, що Лерос “перейшов червоні лінії де починається деградація особистості”. Крім того, голова ОП зазначив, що “він та його родина чесні люди і він нікому не дозволить поливати їх брудом”.

Сьогодні мною будуть подані заяви до СБУ та ДБР щодо розповсюдженого відео з моїм братом Єрмаком Денисом. Я хочу, щоб було проведено всебічне розслідування обставин здійснення цих записів, передусім їх достовірності, всіх фактів, а також хто і на чиє замовлення це робив, як ці записи опинилися у Geo Leros, – йдеться у повідомленні Єрмака.

Також стало відомо, що журналісти програми «Схеми» отримали від народного депутата копію цих записів на день раніше. На «плівках», які є у розпорядженні «Схем», немає чітко зафіксованої передачі грошей безпосередньо самому Денисові Єрмаку. Але помічник Єрмака та автор зйомки між собою детально обговорюють, скільки коштуватиме кандидатові та чи інша посада і як розподіляється отриманий прибуток між учасниками схеми, включно з часткою брата нинішнього голови ОП.

Схоже, “плівки Єрмака” це новий етап у протистоянні, яке виникло між Гео Леросом та Андрієм Єрмаком.

Нардеп Гео Лерос був одним з депутатів, які виступив проти ініціативи глави офісу президента Андрія Єрмака щодо створення консультативної ради в ТКГ за участі представників ОРДЛО. Крім того нардеп, підписався під зверненням до секретаря РНБО Олексія Данілова із вимогою звільнити Сергія Сивохо з посади радника.

Згодом після цього Володимир Зеленський звільнив лероса з посади свого позаштатного радника, сам Лерос відреагував на звільнення у фейсбуці: “Бачу, що Єрмак уже прочитав моє інтерв’ю”.

Читайте також:

• Антивірусна “колаборація” Зеленського та олігархів: реальна допомога чи шлях до двовладдя

• У Венедіктової помітили годинник за 10 тисяч євро. Вона відповіла, що “критично оцінює як виглядає по суті і по формі”

• Україна піднялась на 13 позицій у рейтингу економічної свободи, але лишилася між Беніном та Пакистаном