Партія Порошенка збирає підписи за відставку Уряду Шмигаля, кажуть, підписалися уже 70 нардепів

Поділитися:

“ЄС” звернулася до фракцій “Голос”, “Батьківщина”, депутатських груп “За майбутнє” та “Довіра” із закликом долучитись до збору підписів та разом висловити недовіру другому уряду Зеленського.

Про це повідомляється на сайті партії Порошенка.

Нинішній Кабінет міністрів не зумів забезпечити ані належного соціального захисту, ані засобів індивідуального захисту для медичних працівників у розпал епідемії, попри виділені 65 мільярдів гривень в спецфонд для боротьби з COVID-19. Уряд не розуміє, що завершення карантину не завершить економічної кризи в Україні – бо криза викликана не коронавірусом, а некомпетентністю влади. Щоб протидіяти наближенню катастрофи, у Верховній Раді ініційовано процедуру відставки Уряду, – йдеться у повідомленні.

У “ЄС” зазначають, вже зроблено “перший крок” – одержані підписні листи для висловлення недовіри нинішньому Кабінету міністрів. “Другий крок” – ми необхідно зібрати 150 підписів, щоб звільнити уряд, “який тягне країну на дно”.

Зазначається, що уже понад 70 депутатів поставили свої підписи під документом про відставку.

Читайте також: 

• Зеленський може призначити РНБО і комітет з розвідки заступником міністра закордонних часів Януковича

• Лерос: Єрмак шукав голоси щоб зняти Разумкова, пропонував “ОПЗЖ” крісло першого віце-спікера щоб ті проголосували “за”

• Буду ганяти “жирних зелених карасів” – Ляшко про плани на роботу у Раді (якщо переможе на окрузі)