Президент призначив тимчасовою очільницею Запорізької області Еллу Слепян: що про неї відомо (коротко)

Поділитися:

11 червня Володимир Зеленський призначив тимчасово виконуючої обов’язки голови Запорізької ОДА Еллу Слепян, яка до цього перебувала на посаді першої заступнці голови Запорізької обласної державної адміністрації Костянтина Бриля.

Відповідний указ №380/2019 розміщено на сайті голови держави.

«Тимчасово покласти виконання обов’язків голови Запорізької обласної державної адміністрації на СЛЕПЯН Еллу Валеріївну», – йдеться у наказі.

Елла Слепян народилася 27 травня 1968 року, має повну вищу освіту, вивчала математика у Запорізькому державному університеті, пізніше закінчила Запорізьку державну інженерну академія за напрямом «Економіка підприємства», економіст.

З 2012 має ступінь кандидат економічних наук. Карєру розпочала у 1991 році вчителькою математики вечірньої середньої школи № 20   м. Запоріжжя.

У 1994 році потрапила на державну службу економістом 1 категорії комітету у справах комунальної власності та приватизації Запорізького міськвиконкому. Потім товгий час працювала у апараті міської ради та ОДА на посадах керівників та заступників керівників відділів   та департаментів.

У 2014 році Слепян була заступницею директора Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради. У період з 2016 по 2016 – на посаді директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі Запорізької обласної державної адміністрації.

9 місяців 2017 року перебувала на посаді заступниці начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області.

З 7 грудня 2017 року Елла Слепян була першою заступницею голови Запорізької обласної державної адміністрації Костянтина Бриля

Цього ж дня Зеленський звільнив з посади очильника Запорізької області Костянтина Бриля.

Читайте також: 

• Запорізький «УКРОП» хоче призначення голів ОДА за територіальним принципом

• Довірений Зеленського анонсував нового очільника Запорізької області (але не назвав ім’я)

• Рейтинг голів ОДА по виконаним обіцянкам: яке місце у Бриля