Рейтинг голів ОДА: які області показали найкращий та найгірший результати

Поділитися:

В останні дні Банкова посилено намагається списати економічні проблеми України виключно на пандемію коронавируса і викликану нею глобальну кризу. Однак цифри свідчать про протилежне. Кризові явища в українській економіці почали проявлятися ще в минулому році, особливо починаючи з вересня, коли вся вертикаль виконавчої влади, як і законодавча влада, вже була повністю в руках Зе-команди.

Про це пише “Ділова столиця”.

Порівнюються показники 23 мирних регіонів (без окупованих АРК і Севастополя та наполовину окупованих Донеччини та Луганщини) по 20 суспільно значущим критеріям. Всі цифри беруться з відомостей Держстату та його територіальних органів.

У 12 мирних областях зменшився обсяг нефінансових послуг, в 10 – впало сільгоспвиробництво, в п’яти – обвалився експорт товарів і послуг, в чотирьох – скоротився обсяг освоєних капітальних інвестицій, а в двох – допущений відтік прямих іноземних інвестицій. У новому році глобальні події лише посилили ті негативні тенденції, які вже сформувалися в Україні в цілому і практично в кожній її області.

Так, кращими стали очільники Києва, Київської та Дніпропетровської областей. Найгірші результати у голів Чернігівської, Запорізької та Сумської областей.

Читайте також:

• Голова наглядової ради «Октава Капітал» про бізнес в умовах карантину, роботу з банками і вибір партнерів

• В Україні 51% підприємств в умовах карантину здатні протриматись лише місяць – опитування

• Кабмін хотів виділити 1,7 мільйона на ремонт Офісу президента: для цього “вигадали” надзвичайну ситуацію регіонального рівня