Поділитися:

Сквер Яланського можна повернути громаді Запоріжжя. Це реальна процедура, оскільки земля знаходиться лише в оренді фірми Володимира Кальцева, який пропонував побудувати там ТРЦ. Про це в інтерв’ю “Гетьману” розповіла адвокат, депутат Запорізької міської ради та кандидат в депутати по 76-му округу Катерина Константинова:

“… Який я бачу вихід з ситуації? Перше: повернути сквер громаді. Це реальна і в принципі нескладна процедура, земля знаходиться лише в оренді. Друге: з’ясувати, що справді хоче бачити тут громада. Не забуваємо, що серед запоріжців були не лише захисники скверу, а й прихильники інших варіантів розвитку центру міста.

Але знову ж повертаємося до того, що для реалізації цього сценарію мер і його команда повинні мати політичну волю, відповідальність перед громадою, сміливість виступити проти своїх політичних союзників…”

Детальніше – в повній версії інтерв’ю:

«Коли люди дізнаються, хто мої конкуренти по округу, одразу запитують, чим можуть допомогти», – Катерина Константинова про вибори на 76 окрузі, мости та сквер Яланського

Поділитися: