“Слуга народу” офіційно назвала мажоритарників у Запорізькій області

Поділитися:

21 червня партія президента Володимира Зеленського “Слуга народу” офіційно представила кандидатів у нардепи, які будуть обиратися від політичної сили по мажоритарним округам.

На сторінці партії у Facebook вказано, хто балотуватиметься по мажоритарним округам Запорізької області, а також надані короткі характеристики кандидатів (на думку партії).

Округ № 74 – Касай Геннадій Олександрович
Закінчив Запорізький державний машинобудівний інститут за спеціальністю «Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні машини та обладнання», а також Запорізький національний технічний університет за спеціальністю «Фізичне виховання». Зараз генеральний директор Палацу спорту.

Округ № 75 – Соха Роман Васильович
Закінчив Запорізьку державну інженерну академію, потім – Запорізький національний технічний університет за спеціальністю «Фінанси». Працював на керівних посадах у фінансових установах.

Округ № 76 – Шевченко Євгеній Володимирович
Має кваліфікацію юриста, яку здобув у Інституті права ім. В. Сташиса. Підприємець.

Округ № 77 – Штепа Сергій Сергійович
Закінчив Запорізький національний університет за спеціальністю «Видавнича справа та редагування». Працював позаштатним кореспондентом і фотографом у декількох друкованих виданнях.

Округ № 78 – Боговін Віталій Вікторович
Закінчив Дніпровський державний аграрно-економічний університет, факультет ветеринарної медицини. Зараз директор приватного підприємства, що займається дистрибуцією насіння та засобів захисту рослин.

Округ № 79 – Яцик Юлія Григорівна
Здобула кваліфікацію спеціаліста з міжнародної економіки та господарського і корпоративного права у Європейському університеті фінансів, інформаційних систем, менеджменту та бізнесу, а також кваліфікацію спеціаліста з кримінального права у Запорізькому юридичному інституті МВС України. Зараз керуюча адвокатським бюро.

Округ № 80 – Гладкий Дмитро Вікторович
Закінчив юридичний факультет Запорізького національного університету. Директор адвокатського об’єднання. Зараз є головою відділення ВГО «Асоціація правників України» в Запорізькій області.

Округ № 81 – Мельник Павло Вікторович
Навчався на факультеті іноземної філології Запорізького національного університету та здобув кваліфікацію магістра філології, перекладача. Пізніше отримав другу вищу освіту та здобув кваліфікацію викладача університетів та інших закладів вищої оствіти. PR-директор Благодійного фонду «Алкоголь СТОП». Нагороджений грамотами Запорізької міської ради за активну громадську діяльність.

Округ № 82 – Нікітіна Марина Вікторівна
Закінчила класичний приватний університет за спеціальністю правознавство. Юрист.