У Києві через кризу розпродують салони краси, але це несе ряд позитиву для ринку

Поділитися:

В Києві через карантин за 2 тижні березня на продаж було виставлено 59 салонів краси. Ціни стартують від 50 тисяч гривень, є пропозиції з продажу салонів у розстрочку. Така ситуація несе ряд позитивних моментів, зокрема, зменшиться перенасиченість ринку салонів краси та можуть з’явитися нові пропозиції для клієнтів.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написала Ксенія Шишенко, співзасновниця компанії «Якість гарантовано»

Невеличкі студії манікюру можна придбати від 50 000 грн. Багато пропозицій, які готові продати бізнес в розстрочку. Круті салони виставлені і за 50 000 доларів США і вище. Все залежить від місцерозташування, якості ремонту, меблів, освітлення, наявність додаткових зручностей (вентиляція, кондиціонер, бойлер). Середня ціна салону 10-15 тис. дол. США, – йдеться у повідомленні.

Шишенко зазначає, що ця інформація означає для ринку наступне:

1. Ринок салонів краси ще до карантину був дуже насиченим. Зменшення кількості салонів на фоні зниження купівельної спроможності населення та зменшення кількості клієнтів в майбутньому урівноважать один одного (менший попит, але і зменшиться пропозиція);

2. Вивільнення значної кількості спеціалістів в цій сфері, а отже у підприємця з’являється вибір кандидатів;

3. Є шанс укріпитися тим салонам, які вистоять цей штиль і навіть зміцнити свої позиції. Тобто, йде перерозподіл ринку.

4. Можливо, хтось навіть розшириться за рахунок вигідних пропозицій.

5. Потрібно розробляти нові пропозиції для клієнтів.

“Що я хочу сказати: сама по собі криза не може знищити ринки, тому що ринок обслуговує конкретного споживача і його потребу. Для того, щоб знищити ринок, потрібно знищити якусь потребу. Потреба стригтися, підфарбовувати відросле коріння, робити манікюр залишилася. Те, що зараз користувач не може скористатися послугами – ситуація тимчасова і штучна (примусова)”, – зазначає Ксенія Шишенко.

Читайте також:

• Уряд погодив додаткові виплати для пенсіонерів та підвищить їм пенсії на 260 гривень

• Прихована імперія «Мотор Січі» та будиночок на Волзькій

• Мінцифри хоче “хакнути корону” – оголосило конкурс з призовим фондом 4 мільйони