У нардепа Сергія Шахова підтвердили коронавірус

Поділитися:

У нардепа Сергія Шахова підтвердили коронавірус що в нього 18 березня виявили коронавірусну інфекцію COVID-19. Водночас він уточнив, що ще не отримав офіційних документів, які б це підтверджували.

Про своє захворювання Шахов розповів у відео на своїй сторінці у фейсбуці.

Відчуваю себе нормально. Усе почалося три дні тому, а саме: температура почалася – 38°С. Я, як нормальний громадянин України, викликав лікарів і здав аналізи, спочатку на грип. Аналізи показали негативну форму, – сказав нардеп.

Наступного дня, за його словами, лікарі зробили забір аналізів на коронавірус. «Лише сьогодні зателефонували з лабораторії й сказали мені, що підтверджується коронавірус», – повідомив Шахов.

Пресслужба Верховної Ради,повідомила, що Сергій Шахов був відсутній на засіданні Погоджувальної ради депутатських фракцій 16 березня та на позачерговому засіданні парламенту 17 березня. Попри це, Міністерство охорони здоров’я України повідомило, що медики проводять усі необхідні дослідження та епідемічне розслідування, пише “Детектор медіа”.

«Зараз встановлюються всі особи, які контактували з народним депутатом Сергієм Шаховим, для проведення необхідних тестів. Додатково будуть проведені санітарно-епідеміологічні заходи в тих комітетах, у роботі яких брав участь політик», – йдеться в повідомленні.

Крім того, 13 березня Сергій Шахов брав участь разом з іншим народними депутатом Арсенієм Пушкаренком.

Читайте також:

• Нардепа від ОПЗЖ ізолювали після контакту з хворим на коронавірус: можливо, буде обсервація

• У “Слузі народу” може з’явитися нова депутатська група: виступатимуть за Евросоюз та проти здачі України

• Апарати, які необхідні під час епідемії коронавірусу, в Україні раніше купляли з корупційною “націнкою”