У СЕТАМ продають двох собак: їх забрали у господарів за борги

Поділитися:

У системі продажу конфіскованих активів СЕТАМ продають двох собак, яких відібрали у попередніх власників через борги. За Піт-бультер’єр “просять” 112 гривень з кроком аукціону у 6 гривень, а за Вівчарку – 1300 гривень та 65 гривень за крок.

Так, один із “лотів” – собака породи Піт-бультер’єр 2015 року народження, яку відібрали за борги попереднього власника. Продати собаку спробують 22 травня, стартова ціна 112 гривень, а крок аукціону складає майже 6 гривень. Поки на Тору претендують 4 учасника аукціонц.

Собака породи «Піт-бультер’єр» на прізвисько «Тора» яка має міжнародний ветеринарний паспорт та вакцинацію. Має світло-тигровий окрас. Собака 2015 року народження, – йдеться у описі до “лоту”.

Також на СЕТАМі продають Східноєвропейську вівчарку, її теж забрали за борги. Кличка тварини не повідомляється, але відомо, що важить вона близько 40 кілограмів. Стартова ціна на пса – 1,3 тисяча гривень, а крок аукціону 65 гривень. Торги мають відбутися 25 травня.

Вік – 2 роки – згідно паспорта на собаку. Маса близько 40 кг. На собаку видано паспорт від 21.05.2019 року №138. Інформація про наявність щеплення відсутня, – йдеться в описі.