У Запорізькій області працює 16 іноземних компаній: на них припадає 300 мільйонів доларів інвестицій

Поділитися:

У Запорізькій області працює 16 іноземних компаній-інвесторів, які не пов’язані з офшорними зонами. На них припадає 300 мільйонів доларів інвестицій.

Про це 25 липня у Запоріжжі розповів Олексій Іванченко, представник UkraineInvest у Східній Україні, повідомляє “Гетьман”.

Серед іноземних компаній, які працюють в області Carlsberg,  Louis Dreyfus Company, Eurocape, Konecranes.

Konecranes – найбільша фінська інвестиція в Україну. На базі заводу цієї компанії було створено перший індустріальний парк в карїні. Він залучив близько 10 українських та іноземних компанії.

Запорізька область є однією з найбільш інвестиційно привабливих в Україні. Так склалося через промисловий та інтелектуальний потенціал, природні ресурси, та інфраструктура: порт, залізниця та міжнародний аеропорт, який розвивається. Крім того, область має вигідне географічне положення, яке однаково підходить для експорту у ЄС, СНД та Азію з Африкою, – розповів Олексій Іванченко.

Нагадаємо, раніше “Гетьман” повідомляв, що відповідно до запланованих обсягів іноземних інвестицій на 2019-2020 роки, Запорізька область може отримати 800 мільйонів доларі. Це другий показник по країні.

Читайте також:

• «Українська рада бізнесу» підписали меморандум з «Голосом» та «Слугою народу» щодо податкової реформи

• За 5 років російської агресії порти Бердянська та Маріуполя втратили 6 мільярдів гривень доходів

• У одному із запорізьких супермаркетів Сільпо з’явилися каси самообслуговування (Фото)