Запорізька область на відновлення отримає 893 мільйони від Європейського інвестбанку та Мінрегіонрозвитку

Поділитися:

Капітальний ремонт будівлі Запорізької загальноосвітньої школи №53 буде виконаний за рахунок Європейського інвестиційного банку. В рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України спільно з ЄІБ Міністерство регіонального розвитку України реалізує соціально значущі проекти в дев’яти областях, в тому числі і в Запорізькій.

У прес-службі Запорізької ОДА зазначають, що в регіоні буде реалізовано 28 проектів на суму 893 млн 400 млн грн, повідомляє 061.

Крім школи №53, буде проведена реконструкція колегіуму «Мала гуманітарна академія», капітально відремонтовано фасад Мелітопольського центру первинної медико-санітарної допомоги № 1, утеплений і відремонтований фасад загальноосвітньої школи I-III ступеня № 7, № 1, гімназії № 9, дитячого садка № 41 «Барвінок», №47 «Берізка» в Мелітополі. Планується виконати капітальний ремонт будівель Приморської центральної лікарні, розширення установи та реконструкція будівлі сімейного гуртожитку квартирного типу. Загальна вартість цих проектів – 90 млн 298 тисяч 130 гривень.

В рамках проекту обіцяють відремонтувати і будівля Запорізького міського палацу дитячої та юнацької творчості, мелітопольську музичну школу №1, Палац культури залізничників в Мелітополі, школу в Гуляйполе і інші об’єкти.

Читайте також:

• На проїзд пільговиків з бюджету міста витратили майже 7 мільйонів гривень

• На Орлівській ВЕС змонтували половину вітрогенераторів

• У Енергодарі звільнили секретаря міськради, але не розпустили міськвиконком