Юрій Артеменко був звільнений з посади голови Нацради з питань телебачення та радіомовлення

Поділитися:

4 квітня голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко подав у відставку. Цього ж дня Президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення чиновника.

Про це повідомляє «Українська правда».

У відставку голова Нацради з питань телебачення та радіомовлення подав за 2 місяці до закінчення терміну повноважень.Юрій Артеменко пояснив своє звільнення пропозицією нової роботи та втомою.

“По-перше, проста людська втома – протягом 5 років в постійному стресі працювати щоденно, по 10-12 годин, інколи навіть без вихідних. По-друге, пропозиція, що надійшла саме в цей час, перейти на іншу роботу”, – написав голова Нацради.

Як відомо, голову Національної ради з питань телебачення і радіомовлення призначає та звільняє Президент. Петро Порошенко підписав указ про звільнення Артеменка уже 4 квітня.

“Відповідно до пункту 13 частини першої статті 106 Конституції України постановляю: Звільнити Артеменка Юрія Анатолійовича з посади члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення”, – йдеться в указі на сайті Презедента.

Юрій Артеменко народився та довгий час працював журналістом у Запоріжжя.

Протягом 2002-2005 років був депутатом Верховної Ради.

Крім того, з лютого по листопад 2005 року очолював Запорізьку обласну державну адміністрацію.

На посаду голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення був призначеней указом Презедента 7 липня 2014 року.