71% українців користуються банківськими картками. В 2017 році таких було 63%

Поділитися:

71% населення у віці 16-65 років користуються банківськими картками у 2020 році. Про це свідчать дані дослідження Kantar MMI. Серед молодого населення міст у віці 25-44 роки цей відсоток ще вищий – 75%. За 4 роки частка користувачів карток виросла на 14% (проти 63% у червні 2017 р.).

«Така динаміка може бути пов‘язана з органічним ростом фінансового ринку України, появою нових платіжних систем, зняттям безготівкових бар’єрів та страхів серед населення», — зауважила Ольга Капустян, Керівниця проєкту Kantar MMI.

Крім використання банківських карток, дедалі більше українців починають платити онлайн та безконтактно.

Нині кожен 3-й інтернет-користувач у віці 16-65 років декларує, що оплачував товари або послуги через Інтернет хоча б один раз на місяць.

А кожен 5-й власник смартфону у віці 12-65 років раз на місяць і частіше використовує додатки Apple pay або Google pay. Це приблизно 1,7 млн українців.

«Безготівковість та безконтактність стають невіддільною частиною нашого життя. Тож рітейлу, банкінгу та HoReCa стане дедалі важче функціонувати без цих можливостей», — підкреслила Ольга Капустян.

Нагадаємо, “Гетьман” розповідав, які банки обирають для для своїх кредитів, депозитів та поточних рахунків депутати Верховної Ради.