Афганістан цікавиться запорізькою промисловістю, освітою та агровиробництвом

Поділитися:

Республіка Авганістан зацікавлена у імпорті із Запорізької області продуктів харчування та зацікавлена промисловими підприємствами та закладами освіти.

Про це стало відомо на зустрічі першого заступника голови Запорізької обласної ради Єгора Семенкова та представників делегації Ісламської Республіки Афганістан обговорювались питання можливого співробітництва, повідомляє сайт Запорізької обласної ради.

За словами радника Посольства Афганістану в Україні Валерія Івченка, Афганістан є дуже перспективним ринком для постачання продуктів харчування виробництва запорізької аграрної та харчової промисловості, зокрема, зернобобових та олії.

Крім того, у країні є попит на на силові трансформатори, електричні реактори, авіадвигуни та гелікоптери виробництва запорізьких машинобудівників. Також редставники уряду і парламенту Афганістану планують вести переговори про навчання в провідних вищих навчальних закладах Запорізької області від 500 до 1000 студентів. В першу чергу, спеціалістів в сфері медицини, будівництва, інженірінгу та інших спеціалістів.

Читайте також:

• Зеленський пообіцяв Запоріжжю та Івано-Франківській області по мосту

• “Запоріжтрансформатор” заборгував кредиторам близько 10 мільярдів

• Уряд дасть на українські стартапи 440 мільйонів гривень