Аналітик Fox News вважає, що Луценко та Фірташ дали старт дезінформації щодо українсько-американської “саги”

Поділитися:

У внутрішньому документі Fox News висловлюється думка, що колишній генпрокурор України Юрій Луценко та олігарх Дмитро Фірташ поширювали некоректну інформацію про справи українських та американських політиків через “власні фінансові та правові мотиви”.

Нещодавно американське видання The Daily Beast вивчило внутрішній документ телеканалу Fox News, в якому аналітик каналу Брайан Мьорфі закликає співробітників більш критично ставитися до деякої інформації щодо так званої “української саги” – так в США називають низку скандалів, пов’язаних з Україною, які нещодавно ледь не призвели в результаті до імпічменту американського президента Дональда Трампа.

Автор документу зокрема застерігає, що низка експертів, які з’являються на телеканалі, можуть вводити журналістів в оману щодо подій в Україні через власні інтереси, зокрема йдеться і про відомого в Україні особистого юриста Трампа – Рудольфа Джуліані.

Як зазначає телеграм-канал про медіа, гроші та владу “гетьманмедіаєгоров”, українські ЗМІ, які повідомили про цю новину, не звернули увагу на те, як в цьому документі Fox News згадані українські діячі: Юрій Луценко та Дмитро Фірташ. На думку Брайана Мьорфі, саме від них почалася дезінформація щодо тих подій, які тепер називають “українською сагою”.