Андрій Богдан про “людей Богуслаєва” серед “слуг народу”: “Це пропозиції обласних штабів. Ми не можемо з центру призначити в Шепетівку народного депутата. Ми не знаємо, де вона знаходиться”

Поділитися:

В інтерв’ю для видання “РБК-Україна” голова Офісу президента Андрій Богдан відповів на підозри щодо залучення у виборчі списки “Слуги народу” та серед її кандидатів в мажоритарних округах людей, близьких до “старих” груп впливу, зокрема “людей Богуслаєва” в Запоріжжі.

“По 100-му та 74-му йдуть люди екс-регіонала В’ячеслава Богуслаєва, а проти Богуслаєва на його окрузі ви ставите сімейного фотографа”, – зазначив інтерв’юер, головний редактор “РБК-Україна” Сергій Щербіна. Мова йде про: 100-й номер у списку “Слуги народу” – Артема Кунаєва, у якого є ціла низка зв’язків з “Мотор Січ”, кандидата від “Слуги народу” по 74-му мажоритарному округу Генадія Касая – директора ПС “Юність”, до того – директора спорткомплексу “Мотор”, та брата члена Наглядової ради “Мотор Січ” та кандидата від “Слуги народу” по 77-му округу (Шевченківський та частина Жовтневого району) – Сергія Штепу.

Андрій Богдан у відповідь парирував: “Може бути. Це пропозиції обласних штабів. Ми не можемо з центру призначити в Шепетівку народного депутата. Ми не знаємо, де вона знаходиться, як туди проїхати. Ми звертаємося в обласний штаб і говоримо: “Дайте нам, хлопці, людину на такий округ”. І вони нам дають. Ми як інакше повинні 199 чоловік знайти? З газети або у вас ходити питати?.. У нас в центральному штабі немає домовленості по жодному округу. Нам могли і список, і в Київ, і в Шепетівку внести людину, яка куплена, підіграє комусь або взагалі не збирається йти на вибори. Могли, так, але це не є умислом центрального штабу. І я вірю, що не є умислом регіонального штабу. У кожних 100% є 20% поганого.”