Арабський інвестфонд Mubadala цікавлять сім українських підприємствах, серед яких Центренерго та низка Обленерго

Поділитися:

Інвестфонд Mubadala (ОАЕ) зацікавлений у семи українських підприємствах, серед яких Об’єднана гірничо-хімічна компанія, Центренерго та низка Обленерго. За умови відкриття кордонів між Україною та ОАЕ, вже у липні може відбутися візит до України комісії фонду, яка зможе побачити та оцінити привабливість об’єктів.

Про це стало відомо на зустрічі Міністерства закордонних справ та Фонду держмайна із Mubadala, пише “Економічна правда”.

Учасники зустрічі обговорили стадію підготовки проєктів та операційні питання. Зокрема, вони домовилися за сприяння МЗС та посольства України в ОАЕ встановити зв’язок на операційному рівні між представниками Mubadala та Фондом державного майна України.

Я дуже задоволений, що фонд Mubadala зацікавлений взяти участь у великій приватизації в Україні. Це хороший сигнал, що потужні світові гравці бачать великий потенціал України, і хочуть інвестувати. Крім того, участь великих інвестиційних фондів робить процес великої приватизації більш конкурентним, – заявив за підсумками зустрічі міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Читайте також:

• “Приватбанк” у інстаграмі підтримав “Київ Прайд” – тепер частина клієнтів “збирається” у monobank (що сталося)

• Rozetka знову продаватиме техніку Apple. Раніше власник маркетплейсу говорив, що Apple «не надходить офіційно в Україні»

• Українські підприємства можуть зобов’язати розкрити кінцевих власників до кінця року