Бердянський аеропорт не може виплатити борги по зарплатні бо міська рада не забирає його у комунальну власність

Поділитися:

Працівниками держпідприємства «Аеропорт Бердянськ» не повертають борги по заробітній платі, зокрема, через те, що міська раде не приймає підприємство у комунальну власність. Станом на 1 квітня борги склали  512 тисяч гривень.

Про це повідомив начальник управління банкрутства Головного управління юстиції Запорізької області Максим Югайло на засіданні обласної комісії з погашення заборгованості по заробітній платні, повідомляє “Гетьман”.

«Відсутність позитивної динаміки у виплаті заборгованостей по заробітній платі спостерігається  у наслідок того, що бердянська міська рада не вирішує питання про прийняття до комунальної власності міста майнового комплексу аеропорту. Рішення про передачу майна аеропорту Бердянську було прийняте на рівні Міністерства інфраструктури, проте міська рада документально процес не затверджують протягом 2 років», – сказав Максим Югайло.

Нагадаємо, раніше «Гетьман» повідомляв», що для покращення туристичного потенціалу  влада Бердянська планує повернути міський аеропорт до комунальної власності та поступово його відновлювати. Таке рішення обговорюється у зв’язку зі зростанням туристичних потоків до міста.

Читайте також:

• Скільки у Запорізькій області заборговано заробітної плати

• Мер Запоріжжя: умови кредиту на будівництво терміналу аеропорту вигідні, але суму позики доведеться збільшити

• У Запоріжжі аеропорт за 150 тисяч хоче дізнатися вартість своїх активів