Більше популізму і агресії, ніж змісту, – політолог про промову Зеленського у Верховній Раді

Поділитися:

20 жовтня президент Володимир Зеленський виступив у парламенті з традиційним щорічним посланням.

На думку Олексія Гараня, наукового директора фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, загальна тональність промови була надто популістською та спрямованою на поліпшення іміджу партії «Слуга народу» перед виборами.

Про це він сказав в ефірі Громадського радіо.

«Послання президента мають певною мірою об’єднувати країну, хоча політична боротьба є завжди. І Петро Порошенко виступав з промовами, у яких звинувачував опонентів. Але так, як це робить Зеленський, на мою думку, переважує змістовність, бо була присутня агресивність і конфронтаційність. Загальна тональність промови була дуже популістською».

Він додав, що ця промова, яка відбулася за 5 днів до місцевих виборів, і так зване «опитування Зеленського» спрямовані на поліпшення іміджу політичної сили президента перед виборами.

«І в цьому не гребують не просто популізмом, а й певними перекручуваннями фактів. Наприклад, як його теза про те, що адміністрація Зеленського виграла 3 млрд у «Газпрому». Це ж явна неправда»

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський виступив 20 жовтня у Верховній Раді зі щорічним посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України.