Зеленський остаточно перейшов в опозицію до самого себе, – Кіра Рудик

Поділитися:

Своїм виступом у парламенті президент Володимир Зеленський зафіксував остаточний перехід в опозицію до самого себе. Про це на своїй фейсбук-сторінці написала голова партії “Голос”, народний депутат Кіра Рудик:

— Президент дуже переконливо вказав на фактичне згортання медичної та судової реформ. При цьому хоч якогось бачення вирішення цих проблем він не продемонстрував.

Також президент визнав провал боротьби з корупцією. Він повторив те, про що чи не щодня говорять опозиційні партії: обіцяних посадок немає, а топ-корупціонери не просто лишаються на волі, а реалізовують нові тіньові схеми за участю представників вже чинної влади.

Відзначив голова держави і відсутність будь-якого прогресу щодо деокупації Донбасу. Щоправда, про свої обіцянки досягти миру, як тільки українські військові перестануть стріляти, вирішив не згадувати.

Розкритикував президент чинний уряд, підкресливши, що в того досі немає чіткого бачення, куди й чому рухається українська економіка.

Партія Голос вітає українського президента в лавах опозиціонерів. Його критична риторика посилюється вдалими образами та акторським талантом.

Водночас велике занепокоєння викликає відсутність відповіді на нове запитання, яке постало після президентського звернення: а хто тепер керує державою?