Частина запорізьких “слуг народу” виступила проти призначеного Зеленським губернатора

Поділитися:

Вчора ввечері на неофіційній facebook-сторінці запорізьких нардепів від “Слуги народу” була опублікована заява про незгоду з діяльністю очільника Запорізької обласної державної адміністрації Віталія Туринка та його команди.

Зокрема держслужбовцю закидають недотримання “політичної гігієни” та призначення “нових кон’юнктурних посадовців”. Зазначимо, що прізвища конкретних чиновників, яких “слуги” звинувачують в корупції в заяві приховані за абревіатурами.

В пості як співавтори цієї заяви відмічені “слуги народу” мажоритарники Роман Соха, Сергій Штепа, Марина Никитина, Генадій Касай та “списочники” Артем Кунаєв та Михайло Крячко. Також цю заяву поширив на своїй сторінці запорізький нардеп від “Слуги народу” Євгеній Шевченко.

На момент публікації ніяк не долучились до цієї заяви мажоритарники від “Слуги народу” Павло Мельник та Юлія Яцик.

Нагадаємо, що Віталій Туринок був призначений головою Запорізької обласної державної адміністрації наприкінці серпня 2019 року наказом президента України Володимира Зеленського. Перший заступник голови Офісу президента Сергій Трофімов, представляючи нового керівника ОДА, зазначив: “Він (Туринок, – Ред.) здатний зібрати професійну команду. Команду однодумців, небайдужих до справи, небайдужих до долі Запорізького краю, які мають стратегічне бачення розвитку регіону. Ми мусимо відновити довіру суспільства… до державної політики”