Данілов звинуватив ОПЗЖ в «очікуванні російських військ»

Поділитися:

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов звинуватив партію «опозиційна платформа – за життя» в «очікуванні приходу російських військ». Про це він заявив в ефірі «Право на владу», пише Слово і діло

Він заявив:

Коли ми з вами говоримо, що гіпотетично відбудуться події, що Путін повинен напасти на нашу незалежну країну, у мене питання: хто його, окрім, скажімо так, ОПЗЖ, буде чекати? Де та допомога, на яку він, як варіант, буде розраховувати? У нас є наші громадяни, які тут нікого не чекають. Це наша земля. Чого він повинен сюди припертися? Для того, щоб закінчилася війна на території Донецької та Луганської областей, треба дуже прості речі: вони (росіяни) повинні звідти забратися геть.

На репліку Данилова зреагував нардеп від ОПЗЖ Нестор Шуфрич, який заявив, що ОПЗЖ підтримують два мільйони українських громадян, а також звинуватив чинну владу в нездатності врегулювати конфлікт на Донбасі.

Нагадаємо, раніше Данилов заявив, що президент Росії Володимир Путін групує свої війська біля кордонів України, щоб мати зайвий козир на майбутній зустрічі з президентом США Джозефом Байденом.