Департамент культури і туризму Запорізької міської ради замовив ремонтні роботи у тату-майстра

Поділитися:

Департамент культури і туризму Запорізької міської ради 25 червня уклав угоду з ФОП Дом’янич Анатолій Сергійович на ремонтні роботи вартістю 96 тис. грн., повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Відтак, підприємець  до кінця року має виконати ремонт покрівлі майданчика в Запорізькому міському центрі народної творчості та культурно-освітньої роботи “Народний дім” по вул. Трегубенка, 5.

Анатолій Дом’янич зареєструвався як підприємець у квітні цього року. Згідно інформації в інтернеті та сторінці у “Instagram” він є тату-майстром. Також у “Instagram” на нього підписаний Юрій Білов – брат нинішнього директора Департаменту культури і туризму Запорізької міської ради Сергія Білова. Він же в вподобав декілька дописів Анатолія Дом’янича. У соціальній мережі “Facebook” Юрій Білов товаришує з сестрою Анатолія Дом’янича Катериною.

Загалом підприємець отримав три підряди від Департаменту культури і туризму на суму 291 тис. грн і усі без проведення конкурсних процедур. Також він отримав один підряд від КЗ “Запорізька спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат спортивного профілю” Запорізької обласної ради вартістю 144 тис. грн. Цю установу очолює Білова Лариса Василівна, яка була прописана в одній квартирі за адресою вул. Шкільна, 16 разом з директором департаменту культури і туризму Запорізької міської ради Сергія Білова.

В жодних інших закупівлях Анатолій Дом’янич не брав участь.

Нагадаємо, у березні Департамент культури і туризму віддав підряд на ремонт огорожі вартістю 100 тис. грн підприємцю-новачку Богдану Джеріхову, який також є другом Юрія Білова. Богдан Джеріхов також підписаний на сторінку Анатолія Дом’янича у “Instagram”.

Читайте також: 

• Фірми зі спільними працівниками розіграли майже 30 мільйонів на ремонтах

• Вартість майже добудованого терміналу запорізького аеропорту сягнула мільярда: 500 мільйонів дають на перепланування будівлі

• Запорізький аеропорт оголосив тендер на будівництво злітної смуги