Депутат Запорізької міської ради написав до НАБУ заяву на Буряка через кредити

Поділитися:

Депутат Запорізької міської ради від «Батьківщини» Віталій Рябцев заявив, що у Запоріжжі діє «організована злочинна група» до якого входить керівництво міста. Вона, начебто, отримує прибутки від кредитів, які залучає міська рада.

Відповідну інформацію Рябцев повідомив на прес-конференції 1 липня.

За його словами, у «групу» входять міський голова Запоріжжя Володимир Буряк, його перший заступник Сергій Мішок, заступник Анатолій Пустоваров та депутат міської ради від  «Опозиційного блоку» Руслан Божко.

Посилаючись на свою інформацію, Віталій Рябцев подав заяву до НАБУ з вимогою розслідувати, серед іншого, наступні факти:

– Купівлю містом у лізинг автобусів. За інформацією Рубцева, спочатку транспортні засоби коштували близько 4 мільйони за одиницю, але були придбані по 7 млн. Депутат вважає, що таким чином місто втратило близько 250 мільйонів гривень.

– Виведення коштів через залучення кредитів для міста з «Укргазбанку» для будівництва нового терміналу аеропорту та покриття дефіциту бюджету міста. За словами Рябцева, вказана фінустанова хоч і є державною проте має «ахматівський» менеджмент, пов’язаний з керівництвом міста.

Щодо доказів, депутат зазначає, що увесь фактаж взяв з відкритих джерел. Також він зауважує що не може однозначно називати Володимира Буряка організатором чи керівником «злочинної групи».

Читайте також: 

• Запорізький депутат вважає, що його заява до НАБУ на Буряка стала причиною судового позову

• Запорізький аеропорт готують до передачі Ахметову – депутат запорізької міськради

• Володимир Буряк збирається судитися з депутатом міської ради