Дніпровський завод “Південмаш” з 2017 року купує алюміній у росіян

Поділитися:

Дніпровський завод “Південмаш” 15 січня уклав угоду з російським ТОВ «Промислове забезпечення «Альфа-Металл» про постачання алюмінію на 110,00 мільйонів рублів, або 42,90 мільйона гривень, повідомляється у системі «Прозорро».

Про це пише “Наші гроші”.

За даними російського реєстру, засновниками фірми «ПЗ «Альфа-Металл» є Дмитро Борунов і Сергій Горячев, а директором – Дмитро Трищенко. Із 2017 року ДП “Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова” уклав із нею чотири угоди про постачання російського алюмінію на загальну суму 435,00 млн руб, або 315,10 млн грн.

Як зазначив завод у описі закупівлі, якість товару має відповідати державному стандарту або технічним умовам, що діють в РФ, що має бути підтверджено Сертифікатом якості.

Завод «Південмаш» входить до сфери управління Державного космічного агентства України (ДКАУ), котре очолює Володимир Міхеєв, який до приходу в агентство в 2015 році працював на харківському заводі «Комунар».

Його попередником в ДКАУ був колишній гендиректор ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля» Павло Дегтяренко. А перед тим головою агентства був Любомир Сабадош, помічник колишнього члена Колегії ДКАУ тепер уже екс-нардепа Андрія Тетерука («Народний фронт»).

Читайте також:

• У “Нафтогазі” повідомляють, що без тепла можуть лишитися 30 міст

• Порт Ольвія передали у концесію компанії з Катару: інвестиції складуть 3,4 мільярди

• Найдорожчі обіцянки української влади: аеропорти, дороги та вертольотні бази