До кінця року у Запоріжжі пройде перша черга реконструкції Фестивальної: розриють котлован

Поділитися:

До кінця року в Запоріжжі планують реалізувати першу чергу проекту реконструкції Фестивальної площі. Йдеться про демонтаж покриття і заміни інженерних мереж. Наразі проект реконструкції, який обійшовся міському бюджету в 1,2 мільйона гривень перебувати на експертизі. 

Про це пише 061 з посиланням на керівника «Управління капітального будівництва» Запорізької міськради Андрій Бушев.

Сама реконструкція буде поділена на чотири черги. В цьому році в бюджеті міста на ці цілі закладено близько 17 мільйонів гривень.

Зараз ми працюємо над коригуванням проекту. Об’єднуємо два проекти в один. У вересні ми плануємо повністю закінчити і проектування і експертизу. Після виберемо підрядника на відкритих торгах. До кінця року ми збираємося провести підготовчі роботи і поміняти всі мережі. На площі Фестивальній зосереджено багато інженерних мереж. Ми розкопаємо котлован, і він буде відкритим, поки не відновимо комунікації. Вся територія до фонтану з нижньої частини буде огороджена парканом. Закінчення робіт буде в наступному році. Після заміни йде зворотна засипка, і будемо працювати над відновленням покриття. Тут буде покладена бруківка та проведено благоустрій самої площі, – розповів Андрій Бушев.

Читайте також:

• Чому для майбутніх запорізьких електробусів треба купити наклейки за 100 тисяч

• SkyUp може почати ремонтувати свої літаки у Запоріжжі

• За 7 місяців року ЗАЗ випустив 47 одиниць техніки