Добкін заявив, що буде балотуватися в мери Харкова

Поділитися:

Народний депутат попередніх скликань Михайло Добкін заявив, що подав документи на реєстрацію кандидатом на посаду мера Харкова, яку вже обіймав раніше.

“Сьогодні я подав документи на реєстрацію кандидатом на посаду харківського міського голови. Воістину кажуть: людина міркує, а Бог порядкує”, – написав Добкін у своєму Telegram-каналі.

“Не хочу тут багато писати про мотиви і причини такого рішення. Скажу лише одне, бажаю Геннадію Кернесу якнайшвидшого одужання і повернення до рідного Харкова”, – додав він.

Як повідомлялося, у середу вранці “Блок Кернеса – Успішний Харків” на міській партконференції висунув кандидатом на пост міського голови нинішнього мера Геннадія Кернеса.

У Кернеса підтверджений COVID-19 і двостороннє запалення легенів. 10 вересня його госпіталізували в 17-ту міську лікарню.

15 вересня директор департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міськради Юрій Сідоренко повідомив, що стан Кернеса стабільно важкий.

У ніч на 17 вересня Кернеса транспортували спеціалізованим літаком з Харкова до Берліна на лікування в клініку “Шаріте”.

Михайло Добкін обіймав посаду міського голови Харкова з 2006 по 2010 рр., а Геннадій Кернес тоді був секретарем міськради. Вони обидва були висуванцями Партії регіонів. Після призначення Добкіна головою Харківської обласної державної адміністрації в березні 2010 року Кернес спочатку став в.о. міського голови, потім його двічі обирали на цю посаду.

Джерело: Інтерфакс Україна