Допомога медикам, нужденним, дітям: запорізька громадська організація підвела підсумки діяльності в період карантину

Поділитися:

Союз вірмен Запорізької області – одна з небагатьох громадських організацій (а в деяких аспектах – єдина) яка активно допомагала населенню Запоріжжя в період карантину.

Вчора, 16 червня, в офісі Спілки вірмен Запорізької області відбулися збори під керівництвом Голови Союзу – Арташеса Саргсяна. Представники організації відзвітували про реалізовані проекти за три минулі місяці і обговорили плани на майбутнє. Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив віце-президент Союзу вірмен Запорізької області Рудольф Акопян.

Так, за минулі три місяці, на які випав карантин, організацією проведені наступні проекти:

Проект допомоги медикам в період пандемії «Захисти медика»

В рамках цього проекту було надано допомогу 10 лікарням міста Запоріжжя та 4 лікарням області. Закуплено та передано засоби індивідуального захисту: респіратори (600 штук), захисні костюми (200 штук), рукавички (10 тисяч пар), окуляри (500 штук), захисні щитки (200 штук), бахіли (5 тисяч пар), шапки (5 тисяч штук) , нарукавники (3 тисячі штук), маски (10 тисяч штук), пульсоксиметри (20 штук), пірометри (10 штук), антибіотики (200 упаковок), антисептики (400 літрів), 20 комплектів постільної білизни. Також в 5 лікарень області: Запорізьку інфекційну, Бердянську, Оріхівську, Василівську, Кам’янка-Дніпровську були передані 200 СРАР-пакетів, призначених для вентиляції легенів.

Проект допомоги незахищеним жителям міста «Рука допомоги»

Престарілим, одиноким людям, людям з інвалідністю, багатодітним сім’ям, дітям-сиротам, сім’ям, які опинилися у важкому матеріальному стані за 3 місяці було направлено продуктові набори, медичні маски, антисептики. Всього таких сімей – понад 250.

Проект «Пасхальний кошик» до Великого християнського свята Воскресіння Христове

Організація підготувала 500 святкових пасок, які були освячені представниками Вірменської Апостольської Церкви та Православної Церкви України і передані медикам, людям похилого віку та дітям.

Акція допомоги ветеранам Другої Світової війни

9 травня 25 ветеранів та їхні родини отримали продуктові набори, маски, антисептики.

Надано допомогу в Будівництво Каплиці Православної Церкви України

Надано допомогу в закупівлі та переданий брус для зведення покрівлі споруди.

До свята «День захисту дітей»

Через Управління у справах дітей передано всім діткам, які перебувають на обліку, солодкі подарунки та медичні маски, а також сім’ям в центр соціального захисту «Затишна домівка» (понад 130 кг солодощів).

Соціальний проект, який закликає городян залишатися вдома на період карантину та допомагати медикам

Проект був запущений спільно з рекламними компаніями «Альфа Графіка» та «Транзит». По місту було розміщено понад 40 рекламних площин.

Допомога правоохоронцям

Патрульній поліції міста і підрозділу Нацгвардії «Сармат» передали медичні маски і антисептики.

Допомога жителям «коронавірусних» гуртожитків

Жителям двох гуртожитків, в Олександрівському та Заводському районі, де були виявлені випадки зараження коронавірусом, і жителі перебували на обсервації, була закуплена і передана вода, маски, антисептики, продукти харчування

Церемонія нагородження «Ярмарку Спорту»

Підтримали і взяли участь в заході, який в цьому році проходив онлайн: закупили і передали юним спортсменам футбольні м’ячі.

Представники Союзу вірмен Запорізької області висловлюють подяку всім, хто доклав своїх зусиль, а також надав допомогу в здійсненні цих проектів і заходів.

«Разом сила! Чи не зупиняємося, працюємо далі! Готуємо на вересень велике знаковий захід! », – зазначив Рудольф Акопян.