У Запоріжжя небайдужі містяни можуть долучитися до допомоги багатодітним сім’ям

Поділитися:

У Запоріжжі розпочалася третя хвиля акції “Роби добро». За рік представники «Союзу вірмен Запорізької області» та небайдужі містяни у рамках проекту відвідали більше 50 сімей, в яких проживає близько 150 неповнолітніх дітей, їм надали матеріальну допомогу.

Про це на своїй сторінці в соцмережі написав віце-президент Союзу вірмен Запорізької області Рудольф Акопян, передає Actual.Today.

Протягом року нами і небайдужими жителями міста, які підтримали нашу акцію була надана допомога більш 50-ти сім’ям, в яких проживає близько 150 неповнолітніх діток. В першу чергу хотів би ще раз висловити слова подяки всім, хто відгукнувся на мій заклик і підтримав нашу акцію, а так же хочу закликати всіх приділити свій час і трішки коштів і зробити комусь приємний сюрприз, трохи полегшивши існування цих людей і їх діток, – написав Рудольф Акопян

«Списки сімей з адресами і телефонами знаходяться у мене, якщо хтось виявить бажання пишіть мені у приват, я передам адресу і розповім чого потребує сім’я (в більшості випадках, це продукти харчування, засоби гігієни, одяг)», – зазначив він.

Читайте також:

• У Запорізькій області щороку зрошують тільки 22% придтних для цього земель

• На Орлівській ВЕС змонтували половину вітрогенераторів

• Як у Запорізькій області почали вирощувати «червоне золото»