«ЕЛУАШ» вкладає на перехресті проспектів Соборного та Металургів асфальт: за дорученням міського голови дорогу відкриють наприкінці тижня

Поділитися:

Завершується капітальний ремонт зливової каналізації на перехресті проспектів Соборного та Металургів у Запоріжжі. Підрядники проклали труби, засипали котлован, підготували основу для асфальтування. Роботи знаходяться на постійному контролі міського голови. За дорученням Володимира Буряка рух транспорту на цій ділянці має бути відновлений вже через тиждень.

Про це повідомляється на сайті Запорізької міської ради.

Як розповіла начальниця дорожньої дільниці КП «ЕЛУАШ» Ольга Гаврильченко, площа вирівнювання – 750 кв. м – та ділянка, на якій міняли трубопровід. Шар необхідний, щоб основне асфальтне покриття не давало просадки. До асфальтування яму засипали та ретельно затрамбували котком.

На ділянці працюють 7 одиниць спецтехніки та бригада з 9 спеціалістів. Товщина вирівнюючого шару – 6 сантиметрів. Вже завтра розпочнуться роботи з укладання верхнього шару асфальту на загальній площі 1300 кв. м, – повідомила Ольга Гаврильченко.

Також триває укладання плитки на тротуарі.

Нагадаємо, роботи з капітального ремонту зливової каналізації на перехресті проспектів Соборного та Металургів розпочалися в серпні.

Читайте також:

• Міський голова Запоріжжя обговорив з Послом Німеччини питання децентралізації та трамваї з Берліна

• До кінця 2019 року IT-ринок України може вирости на 30%, – експерти

• ОТГ у Запорізькій області запустила соціальне таксі