Фільм «Місія нездійсненна 7» не зніматимуть в Україні. Про зйомки домовлялися зеленський та Кличко

Поділитися:

Фільм «Місія нездійсненна 7» з Томом Крузом не будуть знімати в Україні. Режисер двох попередніх частин Крістофер МакКуоррі заявив, що для зйомок знайдені більш підхожі локації в інших країнах.

Про це повідомив сценарист, кіножурналіст Артем Заяць, який поспілкувався з МакКуоррі, пише “Бабель”.

Режисер і актор Том Круз восени 2019 року відвідували Україну для пошуку локацій і зустрічалися з президентом Володимиром Зеленським Києва Віталієм Кличком. Тоді вони розглядали для зйомок Одесу, Львів і Київ. ЗМІ повідомляли, що однією з локацій може стати столичний книжковий ринок «Петрівка» який можуть скоро знести, проте зараз МакКуоррі вже не розглядає Україну як місце для зйомок «Місія нездійсненна 7».

Ми провели скаутинг, розвідку, вивчили низку місць в Україні, і дійсно знайшли одну досить екстраординарну локацію. Але проблема в зйомках «на виїзді» в тому, що ви знаходите місце, яке вам дуже подобається, і після цього слід знайти поблизу всі інші місця, щоб виправдати перенесення величезного кінопроєкту в цю країну. Ми вже до того моменту знайшли дуже багато країн для нашого фільму. Але на якомусь етапі мені дійсно подобалася ідея познімати в Україні, — сказав МакКуоррі.

Читайте також:

• “Увійде в історію”: “слуги народу” отримали рекомендації, що говорити на “річницю” монобольшості

• Мовний омбудсмен хоче щоб у Москві показували фільми українською з російськими субтитрами (відео)

• Прес-секретар Путіна заявив, що Порошенко не вітав очільника Росії зі святами 12 червня 2014