Фірма з орбіти депутата Запорізької міськради зробить капітальний ремонт у мелітопольській музичній школі

Поділитися:

Відділ капітального будівництва Мелітопольської міської ради планує замовити ТОВ “Компанія Позитив” капітальний ремонт Дитячої музичної школи № 1 на вул. Гетьманській вартістю 22,4 млн грн., повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Так, мають, зокрема, утеплити цоколь, відремонтувати штукатурку зовнішніх прямолінійних укосів та штукатурку гладких фасадів цементно-вапняним розчином, утеплити та облицювати фасади мінеральними плитами і пофарбувати їх, відремонтувати ґанки, водостічні системи, влаштувати пандус.

Конкурентами переможця на тендері були ТОВ “Партнер-груп лтд” з дешевшою на 48,7 тис. грн пропозицією та ПП “АБЗ” з дорожчою на 1645 грн ціною. Однак ТОВ “Партнер-груп лтд” відхилили, оскільки воно не подало низку документів, зокрема: локальні кошториси, гарантійний лист про застосування заходів із захисту довкілля, листи відгуки щодо проведення аналогічних робіт, дозвільні документи субпідрядника.

ТОВ “Компанія Позитив” нині володіє Максим Гайдай. Раніше власником був Микола Бєлий – депутат Запорізької міської ради від “Блоку Петра Порошенка “Солідарність”. У своїй біографії Бєлий вказується як директор ТОВ “Віконда-Запоріжжя”. Саме директором одного з фірмових салонів “Віконда” у Запоріжжі був Максим Гайдай. До того ж, раніше в тендерній документації  “Компанія позитив” вказувала спільний з “Віконда-Запоріжжя” (у реєстрі) номер телефону: 701-70-77.

Читайте також:

• Тимчасова очільниця департаменту екології Запорізької ОДА купила квартиру за 570 тисяч

• “Слуга народу” із Запорізької області взяла помічницею племінницю бізнесмена з Дніпра відомого на прізвисько “Нарік” – ЗМІ

• Мелітопольській нардеп пояснив, як опинився у депутатській групі, яку пов’язують з Коломойським