FM-радіочастоту в Запорізькій області отримала компанія “опоблоківця” та власника “нового золотого офісу”

Поділитися:

14 листопада Національна рада підбила підсумки конкурсу на місцеве мовлення, який проводився в рамках проекту «Мовлення громад», і визначила переможців на 37 частотах у 16 областях України.

В Запорізькій області частоту 88,3 МГц отримала ТОВ «МЕДІ МЕРЕЖА», м. Київ (радіостанція «ФОРМАТ»). З квітня 2019 року кінцевим власником цієї компанії через ТОВ “АСТРА КАПІТАЛ ГРУП” є депутат Запорізької міської ради від “Опозиційного блоку” Руслан Божко. До нього радіостанцією володів депутат Запорізької обласної ради від “Опозиційного блоку” Олександр Рєпкін. Раніше Руслана Божка та Олександра Рєпкіна називали серед найбільших бенефіціарів “зеленого” тарифу в Україні.

За словами Руслана Божко, наведеними в публікації з поміткою “Новини компаній”, “владельцы заинтересованы в развитии и дальнейшей популяризации радио Формат, которое, кстати, является единственной местной несетевой радиостанцией в запорожском регионе”.

Нагадаємо, нещодавно запорізький розслідувач Юрій Сидоров розповів про те, що протягом короткого проміжку часу приватний офіс в центрі Запоріжжя, що належить ТОВ “АСТРА КАПІТАЛ ГРУП”, з невідомою метою відвідували голови «земельної» та «бюджетної» комісій Запорізької міської ради, власники та керівники приватних компаній, що зацікавлені у вирішені «земельних» та «бюджетних» питань, керівники комунальних підприємств. Сам розслідувач та деякі запорізькі ЗМІ проводять аналогію між зазначеним офісом та “золотим офісом” Євгена Анісімова, де, як припускають журналісти, в 2011-2013 роках неформально вирішувалися важливі для регіону питання.