Голова Херсонської ОДА позвільняв чиновників через скандальний виступ до 8 березня

Поділитися:

Голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв звільнив керівника апарату Володимира Клюцевського, заступницю голови Світлану Чепігу та начальника управління культури області Михайла Лінецького після скандального виступу місцевого гурту у сесійній залі облради до 8 березня.

Про це повідомляє “Мій Херсон”.

Планувалося, що службове розслідування проходитиме протягом 10 днів, але було достатньо вчорашнього дня й сьогоднішнього ранку, аби встановити винних у цьому “святкуванні” міжнародного жіночого дня. Тому я прийняв низку кадрових рішень. (…) Кадрові рішення по керівництву я прийму до кінця тижня, – сказав голова Херсонської ОДА на селекторній нараді.

За ловами голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва, на заході було дві частини: офіційна та неофіційна. На першій він вручав жінкам нагороди від облдержадміністрації, а на другій наче б то, був відсутні через ділові зустрічі.

Саме у цей час і відбувся скандальний виступ гурту “Степ”. Як зазначають музиканти, цьогоріч їх гурту виповнилосяя 25 років, на честь цього їх запросили до ОДА щоб нагородити, а сам гурт пообіцяв виступити в адміністрації до 8 березня.

“Дивує ситуація яка склалася! Нічого дивного ми не поазали про що можна було б балакати”, – сказав соліст гурту Андрій Череднюк.

За словами соліста, з такими номерами гурт виступає постійно.

Читайте також:

• У Києві 3 тисячі “хрущовок”. У них живуть 415 тисяч осіб

• Обвал ціни на нафту: АМКУ чекає, що вартість пального на АЗС буде знижуватися

• Приватбанк збирається продати свою долю в Буковелі, задекларована вартість – 12,6 мільярдів