Харківські антикорупціонери розкажуть запорожцям, як «відкривати» комунальні підприємства

Поділитися:

22 червня о 12.00 в Edison Space coworking (вул. Гагаріна 3) представники ГО «Харківський антикорупційний центр» проведуть тренінг, присвячений доступності інформації комунальних підприємств.

Харківські активісти розкажуть і покажуть на прикладах: як отримати доступ до фінансових документів, інформацію про діяльність КП, договори і багато іншого.

Ви дізнаєтеся, чому вам ця інформація потрібна і як її використовувати для контролю за комунальними підприємствами.

Юристи ХАЦ розкажуть про те, як можна зобов’язати підприємство публікувати прозору звітність – від безпосередніх звернень до КП до подачі судових позовів.

«Ми вже набили гулі в боротьбі з комунальниками за доступ до інформації і тепер готові поділитися лайфхаками – як перемогти в цій боротьбі і де знаходяться підводні камені», – зазначає юрист ХАЦ Володимир Рисенко.

На даний момент, у ХАЦ сім виграних процесів в судах, в результаті яких комунальні підприємства міста, області і навіть одне районне КП опублікували свою звітність.

Як підсумок роботи юристів ХАЦ – в Харкові практично не залишилося комунальних підприємств, які не публікують інформацію про свої фінанси, звіти керівників КП і т.д.

Захід проводиться рамках проекту «Прозорі комунальні підприємства Харкова» за сприяння Національного Фонду підтримки демократії (National Endowment for Democracy).

Спікери: юрист Володимир Рисенко, юрист Ігор Черняк, журналіст Павло Новик.

Органызатори просять заповнити анкету для участі: https://is.gd/hRVmWB