House of Europe дасть 800 тисяч євро на підтримку українських креативників

Поділитися:

Програма House of Europe виділила більше 800 тисяч  євро на гранти та інші заходи підтримки креативної та культурної індустрії України. На цьому тижні програма представила чотири антикризові лінії підтримки креативної та культурної галузі в період пандемії.

Про це пише “Вектор”.

House of Europe пропонує фінансування за наступними програмами:

Інфраструктурні гранти – повинні допомогти вижити культурним організаціям. З їх допомогою профінансують закупівлю обладнання для віддаленої роботи, а також покриють оренду і виплату зарплат. Сума гранту – до 9000 євро на організацію. Кінцевий термін подачі заявки – 28 квітня.

Гранти цифрового співпраці – ними профінансують інноваційні Діджитал-проекти, які разом створять українські культурні організації і ЄС. Сума гранту – до 25 000 євро для кожного проекту. Подати заявку можна до 5 травня.

Хакатон – онлайн-івент, щоб згенерувати антикризові ідеї, які допоможуть культурним проектам адаптуватися до ситуації, що виникла. Організаторів цікавлять три напрямки: онлайн-взаємодія, онлайн-події і нові бізнес-моделі. Три переможці отримають по 3000 євро. Півфіналісти зможуть доопрацювати проекти і податися на грант в 25 000 євро. Реєстрація відкрита до 23 квітня.

Онлайн-університет – будуть щотижня розігрувати стипендії в 100 євро між професіоналами зі сфери культури і креативних індустрій, які пройшли один з обраних курсів на Prometheus. Заявки почнуть приймати з 21 квітня.

House of Europe – це програма з бюджетом у 12,2 мільйонів євро, що фінансується ЄС. Її запустили в жовтні 2019 для підтримки професійного і творчого обміну між українцям і європейцями. House of Europe сфокусована на культурі і креативі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.

Читайте також:

• Weblium роздає безкоштовні PRO-акаунти: можна зробити сайт на 210 шаблонах

• Компанія сина Леоніда Черновецького вклала 5 мільйонів євро у сервіс доставки продуктів Zakaz.ua

• Українська Fulcrum навчила нейромережу розпізнавати хто носить маски, а хто – ні