Хто із запорізьких «списочників» прохідних партій потрапляє до парламенту: Кальцев, Федоров, Соболєв

Поділитися:

21 липня в Україні відбулися позачергові парламентські вибори. За результатами національного екзит-полу перемогу на дострокових парламентських виборах отримала партія «Слуга народу». Крім того, у Раду пройшли ще 4 партії. «Гетьман» розповідає, хто із мешканців чи вихідців із Запорізької області опинився у раді за списками прохідних політсил.

Скільки місць взяли у Раді прохідні політичні сили. Візуалізація “Української правди”

У «прохідній» частині списку «Слуги народу» опинилися троє представників Запорізької області. Найвище місце з наших земляків (№6) зайняв Михайло Федоров, бізнесмен у сфері digital-маркетингу, який займався під час виборчої кампанії напрямом онлайн-комунікаціями в Зе-команді.

Співробітник Михайла Федорова в SMMstudio – Михайло Крячко — отримав в списку «Слуги народу» 61-е місце. Молодий політолог координував роботу запорізького обласного штабу Володимира Зеленського на президентських виборах.

На 91-му місці в списку — також наш земляк, Олександр Кабанов. Він — один зі сценаристів студії «Квартал 95». Також запорожцям відомий як колишній співвласник відомого кафе «Наутілус».

На 97-му місці списку «Слуги народу» знаходився Артем Кунаєв, імовірно людина, близька до запорізької «моторівської» групи.

Також до парламенту потрапив Володимир Кальцев, запорізький бізнесмен і глава фракції іншої політсили – «Нашого краю» – в Запорізькій міській раді. Він був на 24-му місці у списку «Опозіційної платформи — За життя».

Крім того, у партії Юлії Тимошенко є два уродженці Запоріжжя: екс-глава СБУ Валентин Наливайченко та нардеп Сергій Соболєв.

Читайте також:

• Слуга Мотору: «Мотор Січ», «Слуга народу», Зеленський, Богуслаєв – що спільного?

• “Є ще в списку люди, які, на мою думку, не повинні представляти “Слугу народу” в Верховній Раді” – Голова «Слуги народу» Дмитро Разумков у Запоріжжі

• Як регіони України голосували за партії, які набрали більше 5% – дані екзит-полу