Хто задекларував найбільше статків з Уряду Шмигаля

Поділитися:

Найбагатшим членом нинішнього уряду є віцепрем’єр, міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков. Його доходи за минулий рік становили 63,8 мільйонів гривень. Резніков отримав 19,6 мільйонів зарплати, 367,5 тисяч зарплати за сумісництвом, майже 30 тисяч страхових виплат, близько 1,5 мільйонів гривень гонорарів.

Про це йдеться у публікації “Слово і діло”.

Доходи міністра розвитку економіки Ігоря Петрашка становили 53,4 млн грн. У минулому році він отримав 13,7 млн грн зарплати, понад 75 тис. грн відсотків, 1,7 млн грн доходу від відчуження рухомого майна. Також Петрашко задекларував значні суми готівкою і на рахунках.

Трохи більше 20 млн грн становив особистий дохід міністра розвитку громад Олексія Чернишова й глави МОЗ Максима Степанова. Дохід міністра внутрішніх справ Арсена Авакова за 2019-й – 14,9 млн грн.

Особистий дохід прем’єр-міністра Дениса Шмигаль за минулий рік становив 7,6 млн грн. Він отримав 2,2 млн грн зарплати від Бурштинської ТЕС, майже 230 тис. грн зарплати від Івано-Франківської обладміністрації, 925,5 тис. грн зарплати за сумісництвом. Також у нього є 155 тис. дол. готівкою і рахунок у банках.