Кандидат в мери Запоріжжя від “Слуги народу” розкритикував міську владу, яку сам підтримував 5 років

Поділитися:

На вчорашній сесії Запорізької міської ради з критикою мера Володимира Буряка виступив кандидат в мери від “Слуги народу” та заступник голови ОДА Віталій Тишечко.

Зокрема, Віталій Тишечко звинуватив мера в мільярдних боргах Запоріжжя по кредитах.

Депутат Запорізької міської ради від “Батьківщини” Віталій Рябцев звернув увагу на те, що ще донедавна Віталій Тишечко сам був депутатом ради та входив… в умовну коаліцію, що підтримувала діючого мера.

В 2015 році у Запорізькій міській раді склалась більшість довкола мера Володимира Буряка та пов’язаного з ним “Опозиційного блоку”. До цієї коаліції увійшли партії “Наш край” та “Нова політика”. До останньої фракції, яка представляє інтереси фінансово-промислової групи “Мотор Січі” входив і Віталій Тишечко. Завдяки утворенню такої більшості, “моторівська” група отримала посаду секретаря міської ради та декілька керівних посад у виконавчій владі.

“Коли у “антибуряківських” сил в міській раді на початку каденції було 28 голосів, нам не вистачало лише кілька людей, щоб переломити ситуацію в місті, – коментує цю ситуацію Віталій Рябцев. – Пройшло 5 років, і нас залишилось менше 10 людей. На сесіях міської ради попри наш спротив більшість, яка підтримувала Буряка, просто продавлювала свої рішення. І сьогодні я слухаю, як Віталій Тишечко красномовно розповідає про злочини команди Буряка… Стривай, хлопче, а де ти був всі ці 5 років, коли нам був потрібен твій голос? Ти голосував разом з Буряком! Всі ці рішення і на твоїй совісті також!”.