Колишній менеджмент здійснив рейдерське захоплення державного стратегічного підприємства – Фонд держмайна

Поділитися:
Фонд державного майна України повідомив про рейдерське захоплення Об’єднаної гірничо-хімічної компанії колишнім менеджментом. Об’єднана гірничо-хімічна компанія — це державне стратегічне підприємство, яке добуває титанову руду.

Про це повідомив заступник директора департаменту комунікацій Фонду держмайна України Микола Ганіч у коментарі hromadske.

За його словами, наразі головний офіс державного підприємства захопили колишні менеджери цієї компанії, яких Фонд держмайна звільнив у зв’язку з інформацією про корупцію. Однак це рішення Фонду державного майна оскаржили у суді.

Наразі, прикриваючись рішенням суду, старий менеджмент фактично захопив приміщення головного офісу Об’єднаної гірничо-хімічної компанії, не допускаючи до управління новопризначених менеджерів, — повідомив Ганіч.

За його словами, до офісу держпідприємства прибули представники Фонду державного майна. Вони також звернулися до правоохоронних органів, аби ті надали правову оцінку діям колишнього керівництва Об’єднаної гірничо-хімічної компанії.

Рішення суду, яке скасовує рішення про звільнення колишнього менеджменту цього державного підприємства, Фонд державного майна планує оскаржити. Там зазначають, що це рішення суд ухвалив напередодні, 16 квітня.

Читайте також: 

• Нардеп “Слуги народу” Лерос написав до НАБУ заяву про корупцію на 25,5 мільярдів

• Рада ухвалила зміни до регламенту щоб швидже розглянути “антиколомойський” закон

• Уряд на 15 днів відтермінував 65% мито на імпорт вугілля