Компанія‌ ‌Payoneer ‌виходить‌ ‌на‌ ‌біржу‌ ‌через‌ ‌злиття‌ ‌зі‌ ‌SPAC

Поділитися:

Компанія Payoneer стане публічною шляхом злиття зі SPAC-компанією FTAC Olympus Acquisition Corporation. Вартість компанії після закриття угоди оцінюється в $3,3 млрд. Злиття також містить $300 млн приватних інвестицій у публічний капітал.

3 лютого 2020 глобальна платіжна платформа Payoneer оголосила про вихід на біржу шляхом злиття зі FTAC Olympus Acquisition Corporation (NASDAQ: FTOCU) — спеціалізованою компанією для поглинань, або SPAC. Такий спосіб виходу на фондовий ринок — альтернатива тривалій і дорогій процедурі IPO. SPAC-компанії створюються спеціально для виведення непублічного підприємства на біржу та проходять IPO до потенційного злиття.

Очікується, що угода буде закрита в перші 6 місяців 2021. Після завершення реорганізації створена холдингова компанія буде перейменована в Payoneer Global Inc. При цьому керівництво Payoneer продовжить очолювати компанію. Вартість компанії після закриття угоди оцінюється в $3,3 млрд.

Угода також містить $300 млн приватних інвестицій від Wellington Management, Dragoneer Investment Group, Fidelity Management & Research Company LLC, Franklin Templeton та інших компаній. Очікується, що після реорганізації на балансі Payoneer буде приблизно $563 млн. Це забезпечить значну гнучкість капіталу для продовження органічного та неорганічного зростання. У 2021 компанія очікує отримати виторг у розмірі $432 млн.

За 2020 рік платформа Payoneer опрацювала платежі на суму понад $44 млрд.

«Вихід на біржу надасть значні фінансові ресурси, які допоможуть прискорити інвестиції в нашу платформу, розширити пакет продуктів і ще більше покращити якість обслуговування клієнтів. Ми знаємо, що завжди можемо домогтися більшого, і прагнемо цього. Payoneer як і раніше очолюватиме наша досвідчена команда менеджерів. Фахівці FTAC Olympus — одні з найдосвідченіших експертів фінтех-індустрії — стануть довіреними консультантами на нашому спільному шляху до стабільного зростання, — зазначив Скотт Галіт, CEO Payoneer. — Payoneer стане публічною компанією після завершення угоди. Ми будемо продовжувати тримати наших клієнтів, замовників і партнерів у курсі всіх майбутніх новин».

«Ми будемо розвивати наш регіон ще активніше, збільшуючи можливості нашої платформи і розширюючи сервіси. Все для того, щоб ефективно рухатися до нашої головної мети, — зробити фінансові послуги доступними кожному», — коментує Ігор Ковальов, генеральний менеджер Payoneer в Україні та Білорусі.