Компанії “Мотор Січі” Богуслаєва фінансували бойовиків ОРДО – ЗМІ

Поділитися:

У СБУ заявили, що припинили незаконну діяльність групи компаній “Мотор Січ”, які протягом двох років фінансували так звану “ДНР”.

Про це повідомляє “Українська правда”.

Оперативники спецслужби у межах досудового розслідування встановили, що посадовці відокремленого підрозділу групи – “Сніжнянський машинобудівний завод”, який розташований на окупованій території Донецької області, при здійсненні господарської діяльності розробили та реалізували механізм проведення безтоварних операцій із суб’єктами підприємницької діяльності, розташованими на території України, РФ та так званої “Донецької народної республіки, – йдеться у повідомленні.

За даними СБУ, у результаті оборудки до так званого “Центрального Республиканского банка ДНР” надходили платежі “Сніжнянського машинобудівного заводу” у вигляді сплати непередбачених чинним українським законодавством, так званих “податків та інших обов’язкових платежів”.

Зокрема за 2015 рік “Сніжнянський машинобудівний завод” до бюджету “ДНР” сплачено понад 32 мільйона російських рублів.

Заводом також здійснювалась передача на безоплатній основі товарно-матеріальних цінностей для потреб так званих “Міністерства доходів та зборів ДНР”, через яке безпосередньо фінансувались незаконні збройні формування бойовиків.

Слідчі СБУ оголосили підозру директору та начальнику фінансового відділу “Сніжнянський машинобудівний завод” у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 258-5 Кримінального кодексу України.

Триває досудове слідство для встановлення всіх інших осіб, причетних до фінансування терористичної діяльності.

Читайте також: 

• “Мотор Січ” Богуслаєва постачає деталі військовим РФ і працює в ОРДО – ЗМІ

• Слуга Мотору: «Мотор Січ», «Слуга народу», Зеленський, Богуслаєв – що спільного?

• У Запоріжжі кандидата у нардепи від «Слуги народу» рекламують з логотипом «Мотор січі» на прохідній клініки підприємства (виправлено)