Лещенко повідомив, що суд “дозволив” називати Шарія «кремлівським проєктом»

Поділитися:

Верховний Суд України не задовольнив касаційну скаргу політика та блогера Анатолія Шаріяна рішення в справі про захист честі, гідності та ділової репутації проти телеканалу «Еспресо», у ефірі якого блогера назвали «кремлівським проєктом».

Про це 6 липня 2020 року повідомив колишній депутат та журналіст, нині член наглядової ради «Укрзалізниці» Сергій Лещенко з посиланням на постанову суду від 17 квітня 2019 року, пише “Детектор медіа”.

Кремлівським проєктом» та блогером, якого «умовно кажучи використовують його російські господарі…», Анатолія Шарія в 2017 році назвав журналіст Віталій Портніков в ефірі програми «Вечір з Мирославою Барчук». «Люди, які щиро впевнені, що Україна зараз веде визвольну боротьбу на Сході, вони навіть не уявляють собі, що є певна частина людей, які є колабораціоністами у власній країні і вважають, що у всьому винні Майдан і влада. Я вам наведу прекрасний приклад. Ось є популярний серед цього типу людей медіаблогер Шарій, такий собі кремлівський проєкт, з величезною кількістю передплатників, глядачів у Youtube і зовсім не тільки російських, ви його дивитесь? Ви колись в житті його бачили?, – сказав він.

Блогер просив суд визнати цю інформацію недостовірною. Солом’янський районний суд Києва 5 квітня 2018 року та Київський апеляційний суд 14 листопада 2018 року його прохання не задовольнили. ВСУ в квітні 2019 року залишив без змін рішення цих судів. Постанова Верховного Суду оскарженню не підлягала.

Є постанова “іменем України” вищої судової інстанції нашої країни, яке дозволяє абсолютно легально називати Шарія “кремлівським проєктом” і блогером, якого “використовують його російські господарів, – сказав Сергій Лещенко.

Читайте також:

• “Слуга народу ” Дубінський створив затор у Києві: знімав ролик про перевірку веломаршруту (але приїхав на позашляховику Mercedes)

• ОПЗЖ витратила 60 бюджетних мільйонів на ТБ-рекламу

• “Сказали: “Ти балотуєшся” – очільник Міносвти Шкарлет пояснив причетність до “регіоналів” та дружбу з Табачником